لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
اخبار معاونت فرهنگی و تبلیغی

مراسم سالگرد رحلت امام خمینی و شهادت آیت‌الله رئیسی در اهواز: تجلی سیره‌های نمونه و ترویج ارزش‌های اخلاقی

مراسم سالگرد رحلت امام خمینی و شهادت آیت‌الله رئیسی در اهواز: تجلی سیره‌های نمونه و ترویج ارزش‌های اخلاقی

مراسم سالگرد رحلت معمار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (س)، و بزرگداشت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت، در اهواز برگزار می‌شود.

در روز یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳، مراسمی با حضور طلاب حوزه، علما، کارکنان و مبلغان توسط  مدرسه علمیه تخصصی الزهرا (سلام‌الله‌علیها) در اهواز برگزار می‌شود. این مراسم به مناسبت سالگرد رحلت معمار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (س)، و بزرگداشت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت برگزار می‌شود.

در این مراسم، با حصور سخنران محترم حجت الاسلام زکی پور، سیره‌های نمونه امام خمینی و آیت‌الله رئیسی مورد بررسی قرار می‌گیرد.و با تأکید بر ارزش‌های اخلاقی و مشارکت‌های مهم آن‌ها در جامعه، از جمله موضوعات مورد بحث در این مراسم است. همچنین، این فرصت مناسبی برای بحث و گفتگو درباره انتخابات ریاست‌جمهوری آینده و ترویج انتخاب یک رئیس جمهور راستین فراهم می‌کند.

ما به همه علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم دعوت می‌کنیم تا در این جشنواره انسانی شرکت کنند این برنامه راس ساعت ۱۷ در آدرس ۳۰ متری خیابان مسجدی ، عصمتیه بانوان برگزار می‌شود و در ادامه برنامه از نوای مدیحه سرای اهل بیت سرکار خانم فنجای پور بهره مند می شویم.

حضور در این مراسم ویژه خواهران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *