لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
گزارش

نشست بصیریتی نقش طلاب در مشارکت انتخاباتی

نشست بصیریتی نقش طلاب در مشارکت انتخاباتی

نشست بصیرتی نقش طلاب در مشارکت افزایی و شور انتخابات

در راستای افزایش شور و شور انتخابات، نشست بصیرتی با موضوع “نقش طلاب در مشارکت انتخاباتی” برگزار گردید. این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای شیرانی، معاون فرهنگی حوزه علمیه قم و با حضور فعالانه و پرشور طلاب و عموم مردم برگزار شد،

تلاوت آیات قرآن کریم و مولودی خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه نیز از جمله برنامه‌های این نشست بود. این مراسم در روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه با شروع ساعت ۹:۳۰ صبح در سالن اجلاسی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) برگزار گردید.

در این نشست به اهم موضوعات در رابطه با مشارکت مردم در انتخابات و راه‌های پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های مردم پرداخته شد و سخنران محترام حول این موضوع بیانات بسیار با ارزش و راهکارهای درستی را فرمودند.

در این نشست، طلاب به اهمیت شرکت فعال و آگاهانه در روند انتخابات و نقش سازنده خود در تحولات سیاسی کشور پرداختند. جناب آقای شیرانی در سخنان خود تأکید کردند که مشارکت طلاب در امور عمومی و سیاسی، علاوه بر ارتقای اعتبار حوزه‌های علمیه و تقویت ارزش‌های انقلابی، به تحقق اهداف ملت و نظام نیز کمک شایانی می‌کند.

این نشست با پرسش و پاسخ فعالانه حاضرین و تبادل نظرهای موثر، به یک فضای پویای تبادل اندیشه و ایده تبدیل شد که نشان از آگاهی و مسئولیت‌پذیری طلاب نسبت به مسائل اجتماعی و سیاسی دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *