لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
گزارش

گزارش اولین جلسه دفاع از رساله علمی سطح چهار در رشته تفسیر تطبیقی

گزارش اولین جلسه دفاع از رساله علمی سطح چهار در رشته تفسیر تطبیقی

اولیه جلسه دفاعیه سطح 4

با موفقیت اولین جلسه دفاع از رساله علمی سطح ۴ در مدرسه علمیه تخصصی حوزوی الزهراء(س) اهواز برگزار شد.

سرکارخانم خلف حیاوی، معاون پژوهش مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) اهواز، با افتخار اعلام کرد که جلسه دفاع از رساله علمی با عنوان “نقد وتحلیل دیدگاه قرآن پژوهان معاصر در حکمت کوتاهی و بلندی سوره های قرآن” توسط خانم زهره زکی، یکی از جوان‌ترین طلاب مدرسه، برگزار گردید.

این رساله که با تلاش فراوان و پیگیری‌های مداوم پژوهشگر محترم تهیه و تدوین شده است، تحت راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیرضا عظیمی فر، مشاوره حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدمحمد حسین میری و با داوری حجج اسلام؛ دکتر حامد معرفت و دکتر صالح قنادی، در تاریخ ۲۸/ ۱۱/ ۱۴۰۲ در اتاق جلسات مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان برگزار شد.

حضور پرشور طلاب سطح ۴ در این جلسه، آن را به یک تجربه متمایز و ماندگار تبدیل کرد.

در طول ارائه، زهره زکی به صورت دقیق و مفصل، به بررسی و تحلیل دیدگاه‌های معاصر در حکمت کوتاهی و بلندی سوره‌های قرآن پرداخت و ارزیابی‌های دقیق و عمیقی را ارائه نمود. این ارائه همراه با بررسی‌های پیچیده و تحلیل‌های کامل، نشان از پژوهشی دقیق و پویا در حوزه‌ی تفسیر تطبیقی بود.

در پایان ارائه، خانم زهره زکی با دریافت نمره برتر “۱۹” از داوران محترم، موفق به دفاع از رساله علمی خود شد و این پیروزی، نتیجه‌ای از تلاش‌های پیوسته و عمیق او در مسیر پیشرفت علمی و پژوهشی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *