لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
اخبار معاونت پژوهش, اخبار همایش

کارگاه شماره ۳ با عنوان “مبانی ولایت فقیه و نقش بانوان در تحقق، تثبیت و استمرار آن در انقلاب اسلامی”

کارگاه شماره ۳ با عنوان “مبانی ولایت فقیه و نقش بانوان در تحقق، تثبیت و استمرار آن در انقلاب اسلامی”

کارگاه همایش

در چارچوب همایش ملی ملزومات، سازوکارها و موانه تحقق الگوی سوم زن مسلمان، کارگاه شماره ۳ با موضوع “مبانی ولایت فقیه و نقش بانوان در تحقق، تثبیت و استمرار آن در انقلاب اسلامی” برگزار خواهد شد.

سخنران: حجت الاسلام دکتر نجف لک زایی، استاد حوزه و دانشگاه، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم، به عنوان سخنران این کارگاه حضور خواهند داشت.

زمان و مکان: این کارگاه در تاریخ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲، ساعت ۹:۳۰ صبح، در حوزه علمیه برادران سید الشهدا خرمشهر برگزار خواهد شد.

برگزار کننده: این کارگاه به همت دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان و با همکاری مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود.

هدف کارگاه: هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی با مفاهیم مبانی ولایت فقیه و بررسی نقش بانوان در تحقق، تثبیت و استمرار این مبانی در قالب انقلاب اسلامی است.

شرکت کنندگان: علاقمندان به شرکت در این کارگاه می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان مراجعه نمایند.

این کارگاه با همکاری ارگان‌های فرهنگی و تبلیغی، به عنوان یک فرصت آموزشی ارزشمند، به منظور افزایش آگاهی جامعه از اصول ولایت فقیه و نقش بانوان در اسلام برگزار می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *