لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
گزارش

برگزاری طرح ملی “رستا” با مشارکت دهه هشتادی و نودی استان خوزستان

برگزاری طرح ملی “رستا” با مشارکت دهه هشتادی و نودی استان خوزستان

همایش رستا

معاونت فرهنگی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) با هماهنگی تمام مجموعه‌ها و هیات‌های دخترانه دهه هشتادی و نودی استان خوزستان، با هدف ترویج فرهنگ کتاب، رسانه و هنر، طرح ملی “رستا” را با مشارکت فعّال قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء برگزار کرد.

در این طرح که در تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ در سالن اجلاس دفتر تبلیغات اسلامی اهواز برگزار شد، میزهای تخصصی به زمینه‌های مختلف از جمله کتاب، رسانه، هنر و… فراهم گردیده و مجموعه‌های مختلف دخترانه از سراسر استان در این رویداد شرکت کردند.

این طرح با هدف ارتقاء سطح دانش و فرهنگ در میان دهه هشتادی و نودی استان، به عنوان یک گام مثبت در راستای ترویج فرهنگ و هنر، مورد استقبال واقع گرفته و نقل و انتقال ارزش‌های فرهنگی به نسل‌های جوان را ترویج می‌کند.

این رویداد توسط مسئولان فرهنگی و اجتماعی استان خوزستان تحت حمایت و پشتیبانی قرار گرفت و به دلیل حضور فعّال هیات‌ها و مجموعه‌های مختلف، تبدیل به یک تجربه بی‌نظیر فرهنگی گردید.

ما در این راه با کمال میل و انگیزه ادامه خواهیم داد تا فضایی پویا و پر انرژی از فرهنگ و هنر را در استان خوزستان ایجاد کرده و نقش فعّالی در توسعه فرهنگی و اجتماعی این منطقه داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *