لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
گزارش

برپایی موکب زیست عفیفانه با حضور مسئولان استان خوزستان

برپایی موکب زیست عفیفانه با حضور مسئولان استان خوزستان

موکب زیست عفیفانه با همت مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) در شهر اهواز برگزار گردید. این مراسم با حضور مسئولان استان خوزستان و تلاش‌های برجسته مدرسه، از طریق یک رونمایی رسمی، به افتتاح رسید.

برگزارکننده مراسم: مراسم برپایی موکب زیست عفیفانه توسط مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) اهواز به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و دینی برگزار شد. این مدرسه با تلاش‌های قابل توجه خود به ارتقاء ارزش‌های اخلاقی و دینی در جامعه محلی می‌پردازد.

حضور مسئولان استان: مراسم با حضور مسئولان استان خوزستان به عنوان مهمانان افتخاری خود، برخوردار از توجه و پشتیبانی قابل توجهی از سوی مقامات اجرایی و فرهنگی این منطقه بود. این حضور نمایانگر اهمیت این مراسم و تأکید مسئولان بر حفظ و نشر ارزش‌های دینی و عفاف در جامعه است.

زمینه فعالیت موکب: موکب زیست عفیفانه با هدف ایجاد فضایی پاک و معنوی، به معرفی اصول اخلاقی و ترویج عفاف در جامعه اهواز می‌پردازد. این مراسم با ارائه برنامه‌های متنوع در زمینه‌های فرهنگی، دینی و اجتماعی، جهت آموزش و ارتقاء ارزش‌های اخلاقی مخاطبان هدف قرار دارد.

نتیجه‌گیری: با برگزاری موکب زیست عفیفانه، تلاش‌های بسیاری در راستای غرس ارزش‌های اخلاقی و افزایش سطح فهم جامعه از اصول دینی و عفاف به گونه‌ای موفق و ممتاز مورد توجه قرار گرفته است. امیدواریم که این نخستین گام در جهت تربیت نسل‌هایی با اخلاقیات سالم و زندگی عفیفانه، تأثیرات مثبتی بر جامعه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *