لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
گزارش

همایش جهاد تبیین با محوریت عفاف میراث مادرانه

همایش جهاد تبیین با محوریت عفاف میراث مادرانه

همایش جهاد تبیین با محوریت عفاف میراث مادرانه

در راستای ترویج مفاهیم عفاف و محافظت از میراث مادرانه، همایش جهاد تبیین با همت و تلاش مدرسه علمیه تخصصی الزهرا (س) به موضوع عفاف و میراث مادرانه پرداخته و با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب استاد فخریان، مدیر مجموعه تبیین منظومه فکری رهبر معظم انقلاب، با موفقیت برگزار شد.

مضامین مورد بحث: در این همایش، مباحث متنوعی از جمله اهمیت عفاف در اسلام، نقش مادران و معصومانه‌ها در حفظ عفاف، تأثیرات مثبت اعتلای میراث مادرانه در جامعه و اقدامات عملی برای تبیین این مفاهیم به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب استاد فخریان: در سخنرانی خود، حجت الاسلام والمسلمین جناب استاد فخریان به اهمیت حفظ و نشر اصول عفاف و ترویج مفاهیم میراث مادرانه در فضای فکری جامعه اشاره کردند. ایشان بیان کردند: “عفاف و میراث مادرانه، ارزش‌هایی هستند که باید به جامعه جوان آموزش داده شوند تا این ارزش‌ها به عنوان راهنمایی برای زندگی اخلاقی و اجتماعی در جامعه‌ی اسلامی به کار گرفته شوند.”

برگزارکننده: این همایش تحت نظارت و با سازماندهی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا (س) برگزار گردید و از حضور فعّال حجت الاسلام والمسلمین جناب استاد فخریان به عنوان مدیر مجموعه تبیین منظومه فکری رهبر معظم انقلاب بهره‌مند گردید.

ختم پیام: با برگزاری این همایش، گام مهمی در جهت تبیین مفاهیم عفاف و ترویج میراث مادرانه برداشته شد و امیدواریم که این تلاش‌ها به تقویت ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی در جامعه اسلامی منجر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *