لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
اخبار همایش

نشست علمی مدل‌های زوجیت تمدن غربی و الگوی سوم زن مسلمان

نشست علمی مدل‌های زوجیت تمدن غربی و الگوی سوم زن مسلمان

نشست هشتم

**مدرسه علمیه فاطمیه ملاثانی با همکاری دبیرخانه هماش ملی “ملزومات، سازوکارها و موانع تحقق الگوی سوم زن مسلمان” هشتمین نشست خود را برگزار می‌کند. این برنامه با موضوع اصلی “مدلهای زوجیت تمدن عربی و الگوی سوم زن مسلمان” برگزار خواهد شد.

ارائه دهنده این نشست آقای دکتر صالحی زاده، دارای مدرک دکترای جامعه‌شناسی، خواهد بود و دبیر جلسه نیز سرکار خانم فهیمه نعامی، معاون پژوهش مدرسه فاطمیه ملاثانی است.

تاریخ برگزاری این نشست شنبه ۱۱ آذرماه و ساعت ۹:۳۰ صبح می‌باشد. مکان برگزاری نیز در سالن اجلاسه مدرسه علمیه فاطمیه ملاثانی است.

هدف از برگزاری این نشست بررسی ملزومات، سازوکارها و موانع تحقق الگوی سوم زن مسلمان در جامعه است. این نشست به‌عنوان هشتمین جلسه از سلسله نشست‌های هماش ملی برگزار می‌شود و امکان شرکت رایگان برای عموم علاقه‌مندان و علاقه‌مندان به موضوعات فرهنگی و اجتماعی فراهم است.

روند برنامه شامل ارائه تحقیقات دکتر صالحی زاده، نقد و بررسی مطالب ارائه شده، و پرسش و پاسخ با حضار می‌باشد. در پایان، نتیجه‌گیری و استخراج نکات کلیدی جهت ترویج الگوی سوم زن مسلمان در جامعه انجام خواهد شد. توصیه می‌شود که شرکت‌کنندگان به موقع حاضر شده و از این فرصت برای بهره‌مندی از تجربه کامل‌ترین نشست استفاده نمایند.**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *