لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
اخبار همایش

اولین کارگاه مقاله نویسی

اولین کارگاه مقاله نویسی

کارگاه مقاله نویسی

در چارچوب فعالیت‌های همایش ملی “ملزومات، سازوکارها و موانع تحقق الگوی سوم زن مسلمان”، کارگاه شماره ۱ با موضوع “مقاله‌نویسی: موضوع شناسی و مساله شناسی” با حضور سرکار خانم مریم سادات برقعی برگزار خواهد شد.

زمان و مکان: این کارگاه در تاریخ ۹ آذرماه ۱۴۰۲ با آغاز ساعت ۸ صبح در سالن اجلاسیه موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا برگزار می‌گردد.

هدف و محتوا: در این کارگاه، شرکت‌کنندگان با راهنمایی سرکار خانم مریم سادات برقعی، به توسعه مهارت‌های مقاله‌نویسی و درک عمیق‌تر از مسائل موضوع شناسی و مساله شناسی پرداخته و با راهکارهای به‌روز در زمینه نگارش مقالات آشنا خواهند شد.

شرایط شرکت: کارگاه برای علاقه‌مندان به مقاله‌نویسی و افرادی که به توسعه مهارت‌های خود در این زمینه علاقه‌مندند، در نظر گرفته شده است. ثبت نام رایگان بوده و تعداد محدودی جا در این کارگاه موجود است.

تشویق به مشارکت: تشویق به فعالیت و شرکت فعّال در این کارگاه، به منظور ارتقاء مهارت‌های علمی و نگارشی در جامعه انجام شده است. شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در این فعالیت، به ارتقاء سطح دانش و توانمندی خود در زمینه الگوی سوم زن مسلمان و مسائل مرتبط با آن بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *