لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
اخبار معاونت پژوهش, اخبار همایش

نشست علمی الگوی سوم و مسئولیت های آموزشی و تربیتی حاکمیت

نشست علمی الگوی سوم و مسئولیت های آموزشی و تربیتی حاکمیت

الگوی سوم زن و امنیت در خانواده و اجتماع

مدرسه علمیه فاطمه الزهرا با همکاری دبیرخانه همایش ملی “ملزومات، سازوکارها و موانع تحقق الگوی سوم زن مسلمان”، چهارمین نشست از سلسله نشست‌های خود را با موضوع “الگوی سوم و مسئولیت‌های آموزشی و تربیتی حاکمیت” برگزار می‌کند.

زمان و مکان: این نشست معنوی در تاریخ چهارشنبه ۸ آذرماه با آغاز ساعت ۸ صبح در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا، واقع در اهواز، کوی علوی، خیابان مدرس، بین سروش و فراهانی برگزار خواهد شد.

محورهای بررسی: در این جلسه علمی، مسئولیت‌های آموزشی و تربیتی حاکمیت در قالب الگوی سوم زن مسلمان به بررسی دقیق و تفصیلی خواهند پرداخت. سخنران این نشست، خانم دکتر مریم سادات برقعی، با تجربه و دانش فراوان خود، نقش حاکمیت در تربیت و آموزش را بررسی خواهد کرد.

دبیرجلسه: در این نشست، دبیرجلسه سرکار خانم سیده سعاد حسینی شکوه با نظارت و هماهنگی برنامه‌ها، جریان اجرایی را به دست خواهد گرفت.

حضور و مشارکت: همگان دعوت می‌شوند تا در این نشست علمی فرهنگی شرکت نموده و به تفصیل در بحث و گفتگو درباره مسائل مطرح شده، نظرات خود را ارائه کنند.

تشویق به شرکت فعّال: تشویق به فعالیت و شرکت فعّال در این نشست علمی، برای افزایش آگاهی و دانش در زمینه الگوی سوم زن مسلمان و مسئولیت‌های آموزشی و تربیتی حاکمیت، از جمله اهداف این مدرسه علمیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *