لوگوی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا
اخبار معاونت پژوهش, اخبار همایش

نشست علمی الگوی زن مسلمان در رسانه‌های غربی

نشست علمی الگوی زن مسلمان در رسانه‌های غربی

نشست علمی الگوی زن مسلمان در رسانه‌های غربی

نشست اول از سلسله نشست‌های پیش همایش ملزومات، سازوکارها و موانع تحقق الگوی سوم زن مسلمان با محوریت “الگوی سوم زن مسلمان در رسانه‌های غربی” برگزار می‌شود

بندر ماهشتر – در آغاز سلسله نشست‌های پیش همایش ملزومات، سازوکارها و موانع تحقق الگوی سوم زن مسلمان، نشست اول با عنوان “الگوی سوم زن مسلمان در رسانه‌های غربی” تحت پوشش مدرسه علمیه حضرت خدیجه بندر ماهشتر با همکاری انجمن مطالعات اسلامی حوزه و دبیرخانه همایش برگزار خواهد شد.

در این نشست که به صورت مجازی از آدرس اینترنتی dte.bz/ssoq قابل دسترس است، سرکار خانم دکتر حاجی اسماعیلی به عنوان سخنران به موضوعات مرتبط با الگوی سوم زن مسلمان در رسانه‌های غربی پرداخته و نظرات خود را با حضار به اشتراک خواهد گذاشت.

در این جلسه، سرکار خانم ظهیری به عنوان دبیر جلسه، با هماهنگی و مدیریت صحنه به نقل از سخنران و ارائه‌دهندگان نظرات حاضران، تسهیل‌کننده ارتباط بین شرکت‌کنندگان خواهد بود.

این نشست مهم در تاریخ چهارشنبه ۱ آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد، و همگان دعوت به شرکت در این جلسه مفید و موثر دارند. برای شرکت در نشست به آدرس اینترنتی فوق مراجعه نمایید و از این فرصت برای شنیدن دیدگاه‌های متخصصان و ارتقاء دانش خود در حوزه الگوی سوم زن مسلمان بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *